KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 5337242
nr 533 7242
Collage
signerad A.Murakin, "Bergslandskap" 18x26
Utrop:
100 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 28 juli 2008
kl 17:46:52
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr
1.000 kr
500 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.700 kr